آلو چيست؟
آلو يک ميوه سنگ متوسط ??است. محبوب ترين واريته داراي پوست بنفش قرمز تيره با گوشتي زرد در داخل است که هر دو خوراکي هستند. همچنين مي توانيد آلوهايي را پيدا کنيد که به رنگ سبز زرد هستند. همه گونه ها داراي يک سنگ در مرکز ميوه هستند که خوراکي نيست. هنگام خشک شدن ، آلو به عنوان آلو شناخته مي شود.

آلو در انگلستان از ماه اوت تا سپتامبر به صورت فصلي است. آنها روي درختان رشد مي کنند ، وقتي آماده هستند برداشت مي شوند و سپس مي توانند به صورت خام يا پخته خورده شوند.

مشخصات تغذيه اي آلو
آلوها در درجه اول حاوي کربوهيدرات ها ، با 9/9 گرم (که همه قندهاي طبيعي هستند) در 100 گرم است. آنها فقط 0.1 گرم چربي و 0.6 گرم پروتئين در هر 100 گرم دارند. کالري آنها کم کالري است ، 39 در 100 گرم و از نظر ميزان آب زيادي دارند.

آلو همچنين حاوي ترکيب خوبي از ويتامين ها و مواد معدني ، به ويژه کلسيم است که ه هاي خون را به طور عادي تضمين مي کند. منيزيم ، که مي تواند به شما در مديريت علائم استرس و کاهش خستگي و فولات کمک کند ، که به بدن کمک مي کند تا سلول هاي قرمز خون سالم را تشکيل دهد. آلو همچنين حاوي ويتامين C است که به بهبود زخم کمک مي کند و کاروتن که به ويتامين A تبديل مي شود و به حمايت از عملکرد طبيعي سيستم ايمني بدن کمک مي کند.

آيا آلوها قند زيادي دارند؟
آلو به طور طبيعي سرشار از قندهاي ميوه مانند گلوکز ، فروکتوز و ساکارز است. مانند تمام ميوه ها ، بدن قند را به سرعت براي انرژي پردازش مي کند ، اما اگر با مقداري پروتئين - به عنوان آجيل و دانه ها - به عنوان مثال آجيل و دانه ها خورده شود ، مي تواند کند شود که به کند شدن رها شدن قندها کمک مي کند.

متوسط ??آلو حدود 78 گرم وزن دارد و حاوي حدود 7/4 گرم قند است ، بنابراين غذاي پر قند نيست. با داشتن ويتامين ها و مواد معدني موجود در آلو ، دلايل زيادي وجود دارد که هنگام فصلي خوردن آنها بايد بخوريد.

شخصي که مقداري آلو را در دست دارد

چند آلو به عنوان يکي از پنج روزه شما حساب مي شود؟
80 گرم آلو يکي از 5 روزه شما است که تقريباً يک آلو متوسط ??است. از آنجا که مي توان آنها را خام يا پخته کرد ، به راحتي مي توانيد آنها را به رژيم غذايي روزانه خود اضافه کنيد. سعي کنيد بالاي صبحانه ماست يا فرني را براي صبحانه خرد کرده و بخوريد ، يک عدد بادام بادام را براي ميان وعده بعد از ظهر ميل کنيد ، يا شايد آنها را داخل سالاد بريزيد.

آيا مي توانيد نسبت به آلو آلرژي داشته باشيد؟
بعضي از افراد نسبت به آلو آلرژي دارند. آنها در دسته آلرژن هاي «گرده توس» به همراه سيب و کرفس قرار مي گيرند و ممکن است باعث ايجاد خارش و تورم دهان يا گلو در مبتلايان شود.

علائم آلرژي به طور معمول در عرض چند دقيقه بروز مي کند ، و اگر يک واکنش نامطلوب به آلو تجربه کرديد ، بايد پزشک معالج خود را ببينيد. با اين حال ، اگر اين واکنش شديد ايجاد شود ، به آنافيلاکسي معروف است ، يک اورژانس پزشکي است و بايد فوراً به آمبولانس مراجعه کنيد.

چگونه مي توان بهترين آلو را خريداري کرد؟
آنها را در فصل فصلي بخريد و بررسي کنيد که پخته شده اند - بايد احساس سنگيني کنند و هنگام فشار دادن ، پوست آنها کمي به دست بيايد. اگر آلوها خيلي نرم هستند ، احتمالاً بيش از حد ريخته اند. همچنين ، پوست را براي هر گونه لکه و کبودي بررسي کنيد.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

Lisa Angie مهاجرت کانادا Kimberly اقامت از طريق سرمايه گذاري دنياي ماساژ و اسپا Rob Karen Chris Yiorgos